Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Notebook

Dobrý den,
chtěl bych si koupit nový notebook kolem 20 000 Kč s lepší grafikou (na grafické programy CAD a na úpravu fotek). Co byste mi poradili? děkuji

Na CAD programy a upravu fotek staci investice 10 000Kc (dovoluji si to tvrdit protoze jsem vystudovny strojar a CAD programy byly denni chleba 8-) ) Zkuste rici spise jine parametry: sirka LCD, jaky vyrobce- graficke karty take apod... Ja mam Asus F5R, ktery nyni sezenete za 13k Kc a na to rysovani v CADu je to vice nez dostracujici...

edit:
a navic je to neustale stejne tema, takze muzete take zkusit hledani zde na poradne. Hezky den