Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Adobe flash player

Prosím o pomoc. Dcera si hraje na www.bellasara.cz nějaký hry a píšou tam, že je potřeba Adobe flash player. Ale když ho nainstaluju, tak stejně nemůže otevřít jednu část na stránkách. Může být problém s antivirem při instalaci. V seznamu programů je označen flash player jako jediný program křížkem vpravo nahoře-zdá se mi jako by nebyl celý stažený? Nebo je možný jiný problém? Díky moc za radu.

mám IE. Ten křížek je v pravym horním růžku ikonky programu - v seznamu programů v Přidat a odtranit programy. A není tam jako u ostatních info o velikosti. je mi záhada proč musím vše na těchto stránkách spustit až tím pravým myšítkem PLAY. proč to nejde automaticky???

Takhle?
[http://img135.imageshack.us/img135/5037/flashqp9.pn g]
To tam mám taky.
----
Zkus ho při vypnutém IE odinstalovat a potom nainstalovat znovu.
Na stránkách píšou toto:

Aktuálně známé problémy
Problém s aplikací Firefox
Používáš jako internetový prohlížeč aplikaci Firefox? Pokud ano, čas od času nebudeš mít přístup ke svým stájím, koním a jiným zábavným věcem.

Toto je problém, který se snažíme vyřešit. Mezitím prosim použij pro přístup k Bellasara.cz aplikaci Internet Explorer nebo Safari (pokud používáš Macintosh). To by mělo problém zatím vyřešit.

Spadlé stáje
Spadly stáje, když jsi se starala o svého koně?
Někdy se to může stát, zvláště ve vodní stáji a pouze u prohlížeče Internet Explorer. Jedná se o problém s přehrávačem Flash a momentálně jednáme se společností Adobe, jak tento problém vyřešit. Jakmile budeme moci problém vyřešit, uděláme to. Do té doby znovu spusť prohlížeč a pak se vrať zpět do stáje. Nemělo by se to nicméně stávat často.

Nejsou to ty stáje?