Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno problem s nacitanim stranek

Dobry vecer,
posledni dobou se objevil problem pri nacitani internetovych stranek po startu windows. Prvni stranka se nacita strasne pomalu (az 10 minut). Pak uz je to v pohode a dalsi se nacitaji normalne. Vsechny ostatni aplikace, ktere vyuzivaji internetove pripojeni funguji bez problemu. Ve firewallu ani antiviru problem nebude, dela to i kdyz jsou oba programy vypnute. Prosim o radu. Dekuji:)

Jaký používáš prohlížeč? Pokud IE, podívej se, jakou velikost máš nastavenu pro dočasné soubory internetu. Windows tam nastavují šílená čísla podle velikosti disku. Nastav si tam hodnotu kolem 20MB