Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem ntfs z dosu

mam taky problem. Chcem si preinstalovat windows(xp), nechcem formatovat disk a chcem vymazat adresare ako napr. program files a windows a ostatne subory a adresare spojene so starym windowsom nech mozem instalovat "nacisto". AKo na to? Ja som skusal tak ze som si spravil boot usb alebo cd a hodil som tam neky soft, ktory vie citat ntfs ale ziadny co som nasiel nepodporoval mazanie suborov iba citanie editaciu a recovery :)disk nemam rozdeleny, nechcem ho rozdelovat..

Tohle jsem pouzil 2 dny tomu. Taky jeden 160 GB nerozdeleny HDD a pozadavek na jeho novou instalaci.
Vzal jsem Windows PE, nabootoval jej z CD a prejmenoval adresare Windows, Program Files a Documents........ A pak dal novou instalaci bez formatovani.