Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem ntfs z dosu

mam taky problem. Chcem si preinstalovat windows(xp), nechcem formatovat disk a chcem vymazat adresare ako napr. program files a windows a ostatne subory a adresare spojene so starym windowsom nech mozem instalovat "nacisto". AKo na to? Ja som skusal tak ze som si spravil boot usb alebo cd a hodil som tam neky soft, ktory vie citat ntfs ale ziadny co som nasiel nepodporoval mazanie suborov iba citanie editaciu a recovery :)disk nemam rozdeleny, nechcem ho rozdelovat..

- existuje i verze co umí zapisovat, snad na některém z ultimate boot cd - je to děsně pomalé
- rozumnější je připojit disk k jinému pc a tam si to projít
- nerozdělený disk není dobrý nápad, viz tento problém, viz nemožnost rozumných záloh, viz potřeba budoucí přeinstalace

Klidně udělej "rychlý" formát, který ti ty složky na dané partici bez problémů vymaže. Pokud jsem dobře rozumněl tomu, co chceš, tak naprosto nemám ponětí o co ti jde. Jde ti o to, aby ti tam nějaké složky, které k OS nepatří, zůstaly? Tak je nejprve odkopíruj a máš vystaráno.

Tohle jsem pouzil 2 dny tomu. Taky jeden 160 GB nerozdeleny HDD a pozadavek na jeho novou instalaci.
Vzal jsem Windows PE, nabootoval jej z CD a prejmenoval adresare Windows, Program Files a Documents........ A pak dal novou instalaci bez formatovani.