Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem zapinani PC

Dobry den mam problem pri nacitani OS,vse probehne v pohode pak naskoci cerna obrazovka s obrazkem WinXP a zacne nabihat ale nenabahne zkousel jsem to nechat asi 15 minut ale system se nenactl,ale v nouzovem rezimu funguje zkusil jsem obnovu systemu ale proplem pretvral

protože wirdows naběhly aspoň v nouzovém režimu, nejspíš nejsou poškozené registry.
scandisk jsi zkusil.
pak je na vině nějaký ovladač nějakého hw: zkus pravým myšem na tento počítač - spravovat - prohlížeč událostí - hledat červeně označené chyby.
taky můžeš dát při startu nouzový režim s výpisem do logu, a počíst si v něm.
můžeš se rozpomenout jaký hw jsi naposledy instaloval, a ve správci hw ho odeber, po restartu uvidíš. když nic podezřelého nenajdeš, odeber zvukovku (bez té windows nabootují), síťovou kartu (nouzový režim ji podle volby nepoužívá, normální jo) a grafickou kartu (win naběhnou s nějakým základním ovladačem)

korektně nainstalovaný ovladač chipsetu z cd k boardu (před instalací ostatního hw, správce zařízení bez žlutých otazníků) jsi předtím měl?