Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno vylepšuji pc poradte

Vylepšuji svoje PC tak me prosím poradte nechci nic draheho ted vam napisi co bych tam dala a pomozte či to je dobry.
deska---MSI K9A2 CF-F, s.AM2, AMD 790X,4DDRII, 2PCIE 2.0, GLAN, ATX
grafika---Zotac 8600GTS 512MB PCIE DDR3 TV-out dualDVI-I
pamet---Patriot RAM DDR2 2GB (2x1GB) EP PC2-6400 800MHz 4-4-4-12
procesor---AMD Athlon 64 X2 5000+ 2,6GHz, 1MB, socket AM2, 65W, BOX

Tak jeste jednou diky a poradte me ponevadz si nevim rady.:-[

vše je celkem OK, jen ta grafika je IMHO zcela "mimo šachovnici". Za 200Kč vč. DPH navíc bych rozhodně navrhoval HD3850 s výkonem, který je někde úplně jinde. Geforce karty 8400, 8500 a 8600 se moc nepovedly, a taky se jich nVidia nemůže zbavit :-) - jsou moc drahé a nevýkonné.

edit: Pokud nechceš hrát, pak bych grafiku vůbec neřešil, a nakoupil spíš desku s AMD780G (má integrovanou grafiku, s celkem impozantním výkonem)

to jsou doporučené koncové ceny pro spotřebitele. Zákazníci 100M je mají o dost nižší.

Jinak já se Sapphire až tak tristní zkušenosti nemám, dvouslotovky jsou OK, jednoslotovky jsou samozřejmě hlučnější, ale tam stejně většinou defaultně montuju nějaké Accelero apod.

samé sračky.
copak ty jako administrátor/uživatel pc někdy v životě přijdeš do kontaktu se svým procesorem? povídáte si spolu v assembleru? ne - tak co řešíš?

tebe jako usera má zajímat, zda to má pohodlný příčetný myš, se kterým vydržíš myšovat hafo hodin než si všimneš že ten krám má i klávesnici.
(další lidské periferie jako klávesnice v rozumném zdvihu a rozložení, a příčetný lcd jsou samostatné kapitoly, tím ti nechcu zacpat vlákno.)
zkusil jsem ledacos, ale pod dokonalý tvar mx518 šlo jen to trapné náhražky, možná na dětskou ruku nebo poukázku k ambulantnímu chirurgovi, ale použitelným myšem bych to nenazýval.

k tvému úplně původnímu dotazu: v grafikách se nevyznám, není nic nudnějšího než hw počítače, ale tvůj tip (staré grafické jádro s ultra nevyladěnými novými paměťmi) je asi mimo. pokud ti jde o výkon, sáhni po intelu a novější grafice - a zaplať.

a box chladič u procesoru rovnou vyhoď, pokud není tvým snem poslouchat po večerech kravál kaplanovy turbíny.

k tomu zamčenýmu:
)
Já bych vzal gigabyte s čipsetem P35. na czechcomputeru najdeš několik modelů od malých s integrovanou grafikou -ty ne po větší a v ceně od 2tisíc po 3500. Záleží na tobě jestli stačí 4sata nebo jestli chceš 8. Já měl P35-DS4 P35-DS3 je levnější.

Stačí i ta nejlevnější ty dražší mají lepší chlazení a mělo by s nima jít lépe taktovat.Spíš bych koupil levnou desku a dražší cpu než máš teď.

Včera ste mě dobře radily potřebuji posledni radu konečnou vim co dát ale nevim jestli to je správně a z něčeho si nevyberu prosim napište diky a nezlobte se.

CO RIKATE TREBA NA TOHLE
product.jsp
PAMET NEVIM KTEROU
product.jsp
A JESTE PEVNY DISK NEVIM
product.jsp
JAK UZ SEM PSAL NAKUPUJI POUZE TADY NA TECH STRANKACH A TAK SE PODIVEJTE JESTLI TO DE DOHROMADY A CO VYBRAT DIKY A NEZLOBTE SE MOC SE V TOM NEVYZNAM.

To první nejde zobrazit. Takže ti nepomůžu, a myslíš si jako že když to sem napíšeš víckrát, jenom proto aby se ti to dostalo na první stránku, a aby to každý vyděl, tak si tím pomůžeš? Každej se na tebe vykašle. Mimochodem 8.5 příspěvek "jeste bych se chtel zeptat jestli mezi temito procesory...." a 9.5 přesně ten samý za účelem dát to na první stranu ať to každý vidí, To dělá jenom malé díte co nerozumí absolutně ničemu.. Toť můj názor.