Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno vylepšuji pc poradte

Vylepšuji svoje PC tak me prosím poradte nechci nic draheho ted vam napisi co bych tam dala a pomozte či to je dobry.
deska---MSI K9A2 CF-F, s.AM2, AMD 790X,4DDRII, 2PCIE 2.0, GLAN, ATX
grafika---Zotac 8600GTS 512MB PCIE DDR3 TV-out dualDVI-I
pamet---Patriot RAM DDR2 2GB (2x1GB) EP PC2-6400 800MHz 4-4-4-12
procesor---AMD Athlon 64 X2 5000+ 2,6GHz, 1MB, socket AM2, 65W, BOX

Tak jeste jednou diky a poradte me ponevadz si nevim rady.:-[

To první nejde zobrazit. Takže ti nepomůžu, a myslíš si jako že když to sem napíšeš víckrát, jenom proto aby se ti to dostalo na první stránku, a aby to každý vyděl, tak si tím pomůžeš? Každej se na tebe vykašle. Mimochodem 8.5 příspěvek "jeste bych se chtel zeptat jestli mezi temito procesory...." a 9.5 přesně ten samý za účelem dát to na první stranu ať to každý vidí, To dělá jenom malé díte co nerozumí absolutně ničemu.. Toť můj názor.