Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno kurzor myši se mi nezobrazuje

Zdravím všechny
může mi prosím někdo poradit?Po zapnutí notebooku se mi nezobrazuje kurzor myši ani po opětovném vypnutí a zapnutí.Jinak když pohybuju myší a najedu na nějakou složku tak poznám že jsem na ni kurzorem najel protože vidím obrys složky.Jinak mám visty.
Změna předmětu, původně: kurzor myši (LaKr)
Změna kategorie, původně: Software (LaKr) (Kráťa)

ahoj, chci se zeptat od minulého týdne mi nejde kurzor myši vidět u her- League of LEGENDS.. MAFIA,FLAT OUT,FIFA .. jinak normálně jde jen u lolka například musím kliknout abych viděl kde kurzor je a to se vážně blbě hraje !

<OT>
Si pamatuji ještě ze školy, jak nám při mikrobiolobii tloukli do hlav:
dezinfekce - ničí mikroorganismy
desinsekce - ničí brouky (šváby, rusáky a spol)
deratizace - potkani (zničit krtka - večerníček jak mu nešla TV)

Toš to by se dalo říct, že antivirový program je desinfekce, antispyware desinsekce a teď děláme tu deratizaci. :-)
</OT>

Dobrý den,toto jsem měl asi před dvěma lety také,pravděpodobně se jedná o virus s názvem: mouse .exe ,byl v systému a hned mě nenapadlo ho odstranit,neboť jsem myslel,že patří k myši,snažte se soubor najít ,nejlépe v nouzovém režimu a smazat.Jednalo se o stejný problém jak popisujete.Smažte ale i veškeré cookies kde jste brouzdali,neboť se i po normálním vymazání vrací přes odkaz,který zde zůstává.