Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Instalace WinXP

Dobrý den,
nechal jsem si u Czechcomputers sestavit počítač
CASE ASUS TS-6A1 SMNTower mATX Black/Black/Black 250W
DVD-R/+R Samsung SH-S203D 16x16x20x20x SATA černá bulk
MB Intel Little Valley 2 BLKD201GLY2A, Celeron 220, mini-ITX
HDD Seagate T-Lite ST380815AS - 80GB SATA3G 8MB
RAM Kingston 1GB DDR2 PC533 CL4 KVR533D2N4/1G
nainstaloval jsem Win XPhome s nějakými malými problémy které to hlásilo hned po spuštění ("systém byl obnoven po závažné chybě") pc sice jelo ale najednou se resetovalo i když jel třeba jen prohlížeč. Potom jsem se pustil do reinstalace.
Při instalaci windows XPpro SP2 vše probíhalo normálně, disk se sformátoval, zkontroloval, po restartu pokračovala instalace a najednou se z ničeho nic pc restartoval a instalace probíhala znova. Prosím poraďte jestli se jedná o chybu hardwaru, jestli to mám reklamovat nebo co s tím.
Děkuji

Tak mi u czc dali druhý hdd ten původní prý byl špatný. Spustil sem instalaci WinXPpro a zase to před koncem spadlo. Live cd mandriva zatim jede a zdá se že bez problémů. Poraďte prosim čím by to mohlo být...
RAM nebo deska????
Díky...

No já nejsem zase takový odborník, možná sem chybně a naivně předpokládal, že si nechám složit pc, donesu ho domů nainstaluju XP a bude to bez problémů, že to bude otestované a v pohodě. Realita byla ale jiná. nakonec jsem se rozhodl pc vrátit ve 14 denní lhůtě, uznali mi to takže teď se asi podívám po nějaké hotové sestavě...
Jo a jeden z důvodů vracení bylo i to, že ten pc je podle mě docela dost hlučný a nechtělo se mě v tom hrabat a vyměňovat větráky...
Ale každopádně díky za rady. Mějte se...

Ano tak by to malo byt ze donesies PC domov a vsetko funguje. U hotoveho PC od slusnej firmy to tak aj je. Ty si si ale kupil komponenty, a nie hotovy znackovy PC (to ze si nechas poskladat tvoje komponenty nie je hotovy znackovy PC).
//edit: to bol koho napad ten 250W zdroj? IMHO to bol ten problem. Mohol byt aj problem s BIOSom (trebalo nahrat novy BIOS). Technik ktory ti vymenil HDD bol asi magor.