Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zamrza to

Dobry den, predelaval jsem pocitac a nyni to nemohu rozchodit. Kdyz instaluji Windows XP Professional, tak naformatuju disk (momentalne jediny zapojeny v pocitaci) a nainstaluju. Vse probehne v poradku. Ovsem posleze mi pri restartu zamrzne mys a klavesnice (tudiz tipuju, ze cely pocitac). Ze zacatku bezi sve OK, ale jakmile se nactou XP, tak se to podela... Po tvrdem restartu jede vse jak ma, ale hned s dalsim restartem je tu opet ten samy problem. Nemam poneti, cim by to mohlo byt... Zkousel jsem i kamaradovy XP a vysledek stejny. Uvitam jakoukoliv pomoc, dekuji moc...

Já se železem moc nedělám, ale mám dojem, že ten zdroj by mohl být zádrhel. Když se spustí počítač, všechno nabíhá a roztáčí se... A to natolik vytočí stávající zdroj, že si prostě řekne: "a ne!"
Zkus sem letmo vypsat konfiguraci ve stylu počet mechanik, HDD, matherboard (prostě co žere proud) a zdroj. Třeba to někomu něco řekne na první pohled.

Property Value
Manufacturer MICRO-STAR INTERNATIONAL CO., LTD
Model MS-6570E

Chipset Vendor Nvidia Corp
Chipset Model nForce2 AGP Controller
South Bridge nForce MCP2S PCI to ISA Bridge
SMBus Nvidia Corp nForce MCP2S PCI System Management @5000h
SMBus Nvidia Corp nForce MCP2S PCI System Management @B000h

CPU AMD Sempron
Cpu Socket Socket A
Processor Upgrade ZIF Socket
Max CPU Speed 3200 MHz

System Slots 5 PCI, 1 AGP

Memory Summary
Location System board or motherboard
Maximum Capacity 1536 MBytes
Memory Slots 3
Error Correction None
Use System memory
Maximum Memory Module Size 32 MBytes

grafika RADEON 9600XT 128MB

jede jeden HDD 40GB
vypalovacka jedna
jeden pridavny vetrak na zadech case
zbytek je integrovany na motherboard...

vic nwm, co bych sem mel hodit... :)

Ja riešim problém zo zamŕzanim PC už týždeň.Najprv to zamrzlo len po prvom štarte, potom stále častejšie.Všetky testy v poriadku, teploty tak isto.Nakoniec som to rozobral, vyčistil a postupne pridával komponenty.Nakoniec to spôsobovala zvuková karta v PCI slote.Bez nej a zo zapnutou na doske to zatial nezamrzlo ani raz-uvidíme či to vydrží.Možno budeš mať podobný problém.Ahoj.

A zamrzá to i v nouzovém režimu?
Zkus nabootovat z nějakého live CD Linuxu, jestli to zamrzá i tam.

Rozhodně bych doporučoval vyndat všechny paměťové moduly a znovu je zastrčit zpátky, pro lepší kontakt, občas se to může stát, že to pomůže (mě se to opravdu stalo).

uiiiiii, tak problem vyresen. Byl vymenen zdroj, ale to nebyla ujam urazu. Byla to vec, se kterou jsem se opravdu nikdy nesetkal. Problem byl v PS2, ve kterych byly zapojeny jak mys, tak klavesnice. Windows si je nedokazaly nacist a rozeznat. Kamos, co se v kompech hodne vyzna se tomu hodne divil. tze jsem musel nahodit kompa pouze s mysi v usb a pak si ty ps2 uz komp nasel... zvlastni ale bylo to tak... ted mam zase jiny problem, ale to hodim na new question... :)