Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zamrza to

Dobry den, predelaval jsem pocitac a nyni to nemohu rozchodit. Kdyz instaluji Windows XP Professional, tak naformatuju disk (momentalne jediny zapojeny v pocitaci) a nainstaluju. Vse probehne v poradku. Ovsem posleze mi pri restartu zamrzne mys a klavesnice (tudiz tipuju, ze cely pocitac). Ze zacatku bezi sve OK, ale jakmile se nactou XP, tak se to podela... Po tvrdem restartu jede vse jak ma, ale hned s dalsim restartem je tu opet ten samy problem. Nemam poneti, cim by to mohlo byt... Zkousel jsem i kamaradovy XP a vysledek stejny. Uvitam jakoukoliv pomoc, dekuji moc...

Ja riešim problém zo zamŕzanim PC už týždeň.Najprv to zamrzlo len po prvom štarte, potom stále častejšie.Všetky testy v poriadku, teploty tak isto.Nakoniec som to rozobral, vyčistil a postupne pridával komponenty.Nakoniec to spôsobovala zvuková karta v PCI slote.Bez nej a zo zapnutou na doske to zatial nezamrzlo ani raz-uvidíme či to vydrží.Možno budeš mať podobný problém.Ahoj.