Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem wifi

Chtěl bych se zeptat internet chytam přez antenu přez vzduch a mam doma psp a na nem bych potřeboval chytat přez wifi internet, co si mam zakoupit do pc, nebo jak to mam udělat. díky za odpověd

Popravdě jsem měl stejné otázky jako JaFi, nicméně po dojedění jídla a přečtení znovu bych to viděl takto:
Internet máš doma přes anténu (asi také wifi) na pc - a rád by jsi ho doma rozvedl po bytě/baráku také jako Wifi aby jsi mohl mít internet kdekoliv na PSP (přenosném zařízení), chápu to dobře ?

Pokud je to tak, nejprve bude dobré uvéct jak máš připojen internet do PC - tedy jastli jako koax kabelem přímo z antény do nějaké vtniřní PCI karty či do API a dosud pomocí UTP do PC.

Pres 2-3 zdi to fungovat bude. Pokud budes chtit vetsi dosah, budes muset pouzit antenu a pripojit ji misto tycky, co je na routeru.
Co se tyka pripojeni, rychlost se bude menit podle toho, jak kvalitni bude signal. Ale porad bude mnhem vyssi, nez ti poskytuje poskytovatel internetu, takze brzdit internet to nebude.