Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem wifi

Chtěl bych se zeptat internet chytam přez antenu přez vzduch a mam doma psp a na nem bych potřeboval chytat přez wifi internet, co si mam zakoupit do pc, nebo jak to mam udělat. díky za odpověd

Pres 2-3 zdi to fungovat bude. Pokud budes chtit vetsi dosah, budes muset pouzit antenu a pripojit ji misto tycky, co je na routeru.
Co se tyka pripojeni, rychlost se bude menit podle toho, jak kvalitni bude signal. Ale porad bude mnhem vyssi, nez ti poskytuje poskytovatel internetu, takze brzdit internet to nebude.