Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Kde je koš???

Prosím, prosím, prosím... nechtěně jsem oddělal z plochy KOŠ, tedy odstranil a nevím jak ho dát na plochu zpátky, kde je??? Je to windows vista home, prosím, pomožte, děkuji...

ja sice tvrdim ze sranda musi bejt za kazdou cenu, ale taky vse ma sve hranice- imho sranda by mela byt jinde a jinak nez v topicu kde chce nekdo poradit- tohle zbytecne obtezuje a zabira cas kdy se clovek prokousava "kravinkama" a nakonec zjisti ze i kdyz vsichni tady znaj odpoved tak neporadili. Take to imho snizuje rekl bych renome (vazne nemuzu prijit na vhodnejsi slovo ted narychlo) poradny

(muj nazor - nekamenovat :puff:)