Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem irDa

Dobrý den, prosímvás mám na noťasovi irDu, měl by bejt i nainstalovanej, ale nefunguje.Vůbec nevim co s tim. Pod systémem Wind98 šel, pod Linuxem i pod MacOSem taky, ale v XP nejde....poradíte prosím?
Předem děkuji ZMA

Ked pise ze instalaci nejde dokoncit tak skus este raz (spravca zariadeni - irda - aktualizovat ovladac), a podsun mu ten jeden podadresar co v tom rozbalenom je (tusim ze on Win neprehladava podadresare), ak nenajde ovladac ani v tom podadresari, tak mas asi smolu. Skusal si aj ten setup.exe? A potom restart?
Skusil by som este aj ten infrared ovladac pre model "L7", ak nejde ani ten tak uz asi nic.