Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Budu kupovat nový PC a potreboval bych pomoc

Budu kupovat nový PC a tak bych potreboval poradit, jestli jsem vybral alespoň trochu obstojně popř. poopravit moje rozhodnutí k lepšímu.
takže jako prvná tu máme desku
GigaBite s Chipsetem Intel P35: www.czechcomputer.cz Víc jako za 2 tisíce desku nechci.
Dále máme procesou. Vybral sem E8400: www.barbone.cz Do 5 tisic.
Pak je tu Grafická karta: HD 3870: www.barbone.cz do 3,5-4 tisíc.
Chladič CPU: TGM i1: www.czechcomputer.cz Tady nevím jeestli mám vzít tento, nebo freezer 7 pro, nebo nejaký jiný, tichý a výkonný
Disk WD 500 GB: www.barbone.cz do 2 tisíc
Zdroj Xilence 600W: www.czechcomputer.cz tady nevim jestli nebude stacit i nejaký menší....
Bednu do 1 tisíce z barbone.cz. Vybral jsem tuhle www.barbone.cz

Budu rád za každou pomoc. Kdyby něco někde bylo levnější a stejně výkoné byl bych rád, no ale to už bych toho chtěl moc, každopádně moc děkuji. (zmensil jsem ty odkazy at to neni tak velké)

Takže Po vašich radách bych to zatím viděl takto:

Grafická Karta: www.alza.cz
Procesor: www.barbone.cz
Základní Deska: www.tsbohemia.cz
Disk: www.tsbohemia.cz nebo www.tsbohemia.cz
Chladič CPU: www.czechcomputer.cz
Ram: www.czechcomputer.cz
Bedna: www.barbone.cz

Navíc bych tam chtěl toto: www.alza.cz akorát nevím jestli ty čidla jsou u toho nebo to stačí jenom někam zapojit bo tak. No a budu muset ještě koupit asi i větráky, ale nevím jaké abych je mohl regulovat tady tímhle... Takže zatím díky:-) no a uvidíme dál