Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem roboti

Roboti zaindexovali moju www stránku , bola na 3. mieste v google a zrazu nie je vôbec. Nemáte niekto tušenie prečo to tak môže byť?

Google - ma ruzne IP (řádově tisíce), protože těžko by to zvládlo jedno centrum. Jsou to IP body (viz index.php) Výsledky jsou +/- stejné, nicméně ne vždy jsou všechna centra sychronizovaná uplně přesně a proto mužeš bejt jinak ve výsledkách na jinejch ip, čili modelová situace:

Připojíš se, vytukáš google.com - zadáš dotaz a tvá stránka neni, je prostě PRYČ (NEBO: tě to hodilo na nějakou IP, kde nejsi dobře a na ostatních si na uplně jiné pozici - a tohle je celkem běžnej případ, prostě mužeš trefit/trefovat IP, kde na tom nejsi dobře (nebo naopak pochopitelně) - proto o tom píšu - než začneš panikařit je dobér zjistit, jak jsi na jinejch IP (viz ten odkaz)..)

ty dva weby z te diskuze, na kterou jsi dal odkaz se mi zobrazuji na 1. miste. Holt mel asi google nejaky vypadek a chvili trvalo nez se to dalo dohromady.
Co se tyka slova torty, tak jednoznacne, jak pise Krata, kdyz na hlavni strance slovo torty neni ...

(Nelze rici ze ostatni torty co na me vyskocili z google by byli o neco horsi.):-D

Nemáš pravdu.
Oni ho tam dali "zázračně" až po této aféře, aby vypadali jako pěkní.

Google je dnes částečně nejkrutější a nejhorší světový monopol.
Pokud se Google něco nelíbí, člověka či firmu prostě zlikviduje, aniž mu dá jediný náznak proč a kdy.
Google zásadně nekomunikuje, nevysvětluje, jen rozhoduje.

Navíc tazatel sám píše, že se tak stalo "náhle".
To znamená, že předtím Google také využil informace v hlavičkách, názvu atd... :!:

Nějakému zamindrákovanému a odpadovému člověku, který bohužel v českém Google pracuje se zanelíbila ta stránka.
Co říkat. Prostě její úroveň (a návrh ve Frontpage) nevypadá nejlépe, nebo ho rovnou podplatila nějaká zvučnější
firma, která také peče dorty. Tak ji zlikvidoval spolu s jejím majitelem.

Je to klasické a nechutné "Google" svinstvo. Taky bych tomu nevěřil.
Google prostě "naddržuje" velkým a rozjetým firmám jako je CzechComputer atd...
Nemá si smysl nalhávat, že dnes některé firmy přímo žijí z internetu a jejich zisky z Google tvoří i 90% výdělku.

Je to opravdu nechutné a kruté, ale je to tak.

Sdílím velmi podobný názor. Na vyhledávání je Google super, ale chovají se hrozně. Navíc právě ona agilnost je děs. Také se domnívám, že tohle dávno vědí firmy, co dělají weby za 30 000. Pak přijde nějaký Kráťa, vypracuje se na šestou pozici ve velké konkurenci a někdo holt někam něco nahlásí/podplatí/nevímco a Kráťa zmizí jako mávnutím kouzelného ptroutku. Na první straně jsou zase pouze weby od drahých firem...
Ještě, že jsem si alespoň udělal před čtrnácti dny obrázek, který teď může posloužit jako důkaz, že si nevymýšlím.

[http://img137.imageshack.us/img137/7992/googlevalen tgasduben200us7.th.gif]

Zmizel jsem jako mávnutím kouzelného proutku, nenašel jsem se ani do čtvrté strany. Tady to pročítá někdo od Google...

Čímž vyvracím tu vaši praštěnou theorii, že nějakého ferdu nechají šáhnout do hodnotícího algoritmu.

A tohle neplatí (nejen Ferdu, ale ani Kráťu) Respektive oni sáhnout nechají, ale ne na dlouho...

:-) popravně s ani jednou částí nějak moc nesouhlasim - nadrouhou stranu kritiku vítam , google sucks posledni dobou. Vidim v tom jiné duvody než tenhle příspěvek, nicméně alespon někdy si konečně rejpnul.

Jinak google nenadržuje rozjetým firmám, ale velkým stránkám (i obsahově), take mi to sere, ale určitě to nema nic společného s firemním sektorem, ale prostě velká stránka-preferováná,tečka

To co píšeš se sice občas stát může, ale není to tento případ.
Jestliže na přímý dotaz nenajde tvou stránku Google vůbec (např. napíšeš www.seznam.cz a ukážou se ti stránky úplně jiné, obsahujicí www.seznam.cz ), tak to není "náhlá smrt".
Je to s odpuštěním práce nějakého sráče, kterého Google zaměstnává.

Bohužel Google nemá s nikým žádnou smlouvu (vyjma reklam), takže žádný zlikvidovaný živnostník nebo firma se
nemůže bránit.
V nejhorších případech prostě zaniknou.

Samozřejmě Google se "navenek" tváří jako velký lidumil - to když se občas objeví nějaká velká bublina.
To je typicky stav, kdy se Google trochu "přepočítá" a pokusí se zlikvidovat nějaký více navštěvovaný web a následně hrozí, že
z těchto mafiánských praktik "oblíbené společnosti" vypukne skandál, který ukáže Google ve skutečné barvě a hrozí, že se o tom bude "nahlas a hodně mluvit".

Zlikvidovaný (nebo alespoň poškozený) kuchař a další "drobné případy", jsou toho důkazem.

S timhle moc neslouhlasim, sorry, - Google sice výsledky ručně upravuje, ale že by vyhodila firmu, že se jí nelíbí o tom pochybuji. U seznamu se to nestane, ale stane se to u jinejch stránek - a těch duvodu muže bejt miliony a mužou bejt opraváněné, či jen změna algoritmu google - ohledně kuchaře neni co řešit - ta stránka nemá se SEO nic společného, jestli spadla ze 3tího místa někam dál, rozhodně bych v tom neviděl zásah lidí z google, ale třeba jen výpad duležitého backlinku či nějakou debilní upravu na www ..

Já to vůbec nestudoval, jelikož první, co mne napadlo je, že tam nemáš žádný text na úvodní straně a Google podle obrázku kuchaře nepozná, že jde o dorty.
Dal bych tam text ve stylu "o nás", kde by bylo psáno, kde se to návštěvník ocitl, co ta firma poskytuje atd.

Nojo. Skrytý text. To nemá Google rád, jelikož to považuje za vyčůranost a jelikož se u Google chovají, jako old Shaterhand (oni mohou lhát a klamat - je to válečná lest, ostatní nikoli - zákeřné jednání) tak když na to přijdou, stránky dají "na black list".
Já bych dal ten text normálně viditelný, nad kuchaře. Co je na tom textu špatného, že musí být schovaný?
Pok bych zkusil tu adresu znovu "růčo" zaregistrovat v Google...
addurl

P. S. Každopádně bych tam dal "nehejbacího" kuchaře. Tenhle tam přešlapuje jako Michael Jackson na místě a nedá se číst.

ten obrázek - to je scifi?
když kliknu na tu stránku, je tam nějaký debilní igráček, nikde na stránce se o tortech nepíše, jsou jen v title stránky a jako odporný animovaný titulek (chválabohu nečitelý přes ocr, jinak by jej google zabanovalo na věky).
abych nezapomněl, označením ctrl+a skutečně dole vyleze text, nevím proč skrytý. jen jsem kdysi četl že google za toto barevné skrývání stránku penalizuje, nevím co je na tom pravdy, ani nechápu důvod skrytí.

toho jsem se nevšiml - a ano, dotazovatel by měl ten text udělat viditělný (krom toho, že ta stránka opravdu neni SE optimalizvaná). Google si prej nestahuje css, tudíš některé neviditelné texty mu iniknout, nicméně tohle je udělané fontem nikoliv css a to google rozhodně neunika a imho penalizuje. Navíc ten text, by mohl bejt viditelnej - nijak obsah nepřekáží.

Jako každou jinou u tebe konkrétně:
- vyhodit ven gif, napsat TEXT, TEXT, TEXT a zase TEXT
- vyhodit raklamy od google - podle mě to nemůže mít zastak velkej výdělek
- vyhodit toplist
- uvodní logo napsat textem
- vyhodit zkrtý text
- vyhodit hodiny - podle mě by tam melo bejt neco jako logo - i kdyz ty hodiny jsou pekne, to je fakt
- chybí tam text třeba u "kontaktu" :- Zaujala- li vás naše nabídka dortů pro slavnostní příležiti, či prostě máte na nějaký ten dort chut....
- vyhodit u kontaktu ty velké gify a hradit menšími
-"<span class="header">svadobné torty</span>" - tohle má bejt pod H1/H2 nikoliv pod spanem
- dorty jensou "FUJ !!" - ale jsou to "neslušné dorty" - chceš aby Tě našli na slovo FUJ nebo na neslušné dorty?
- hezké "url" - tam to neni zlé, sice bych měl výhrady, nicméně v celé url je tort-svatebni, sice zvlastne poskladane, ale url to obsabuje, nicmene zlepsit by to slo
- proc sakra žádná z vnitřních podstránek nemá vyplněnej TITLE?
- kde je "site map"
- "Torty - Andrea" , nikoliv "Andrea - Torty" (vaha slov i podle toho kdere je prvni)
- malo textu, chybí i něco jako klíčové slovo tučně.
- klíčová slova která máš na stránce by jsi měl SECAKRA upravit korpus/marcipán - máš to vubec někde na stránce? Pochybuju.
- zmenšit velikost html souboru, vynechat mezery a jiné kraviny
- proč má uvodní stránka HEAD s deifinicí charcetu dvakrát???
Začal bych vyhozenim zkrytého textu, napsal bych delší popis produktu a vubec spoustu textu a upravil bych kličová slova .. to bych bral jako prioritu. Na strance neni skoro zadnej text - kdyby si tam mel dávat vtipy o dortech, tak tam proste musi bejt mnohem vice textu.

Jeden malej HINT: google rad určuje poměr mezi html velikosti a počtem textu, kterej je viditelnej - na uvodní stráne neni ani JEDNO SLOVO (kromě reklam) o jeji velikosti nemluvě ...

Sorry, ze jsem se do toho tak opřel, pokud jsi "jen spadnul" - a byl jsi předtim s místem spokojen, tak to neni horké a třeba stačí jen pár úprav. Nikdo nevrdi, ze je třeba všchno či velká část. :-)

Môže vadiť že mám www.kat.sk ako hlavnú stránku, kde sú odkazy na stránky ako subdomény www.torty.kat.sk, www.dankatrnka.kat.sk atď... a na týchto všetkých bol zase odkaz na hlavnú www.kat.sk ( hypertextový odkaz som už odstránil, lebo som si myslel že je to príčina mojho problému). Inač teraz som v google na druhej strane, zoohoo na 1. mieste, search.live.com na druhom mieste.