Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem roboti

Roboti zaindexovali moju www stránku , bola na 3. mieste v google a zrazu nie je vôbec. Nemáte niekto tušenie prečo to tak môže byť?

Já to vůbec nestudoval, jelikož první, co mne napadlo je, že tam nemáš žádný text na úvodní straně a Google podle obrázku kuchaře nepozná, že jde o dorty.
Dal bych tam text ve stylu "o nás", kde by bylo psáno, kde se to návštěvník ocitl, co ta firma poskytuje atd.

Nojo. Skrytý text. To nemá Google rád, jelikož to považuje za vyčůranost a jelikož se u Google chovají, jako old Shaterhand (oni mohou lhát a klamat - je to válečná lest, ostatní nikoli - zákeřné jednání) tak když na to přijdou, stránky dají "na black list".
Já bych dal ten text normálně viditelný, nad kuchaře. Co je na tom textu špatného, že musí být schovaný?
Pok bych zkusil tu adresu znovu "růčo" zaregistrovat v Google...
addurl

P. S. Každopádně bych tam dal "nehejbacího" kuchaře. Tenhle tam přešlapuje jako Michael Jackson na místě a nedá se číst.

ten obrázek - to je scifi?
když kliknu na tu stránku, je tam nějaký debilní igráček, nikde na stránce se o tortech nepíše, jsou jen v title stránky a jako odporný animovaný titulek (chválabohu nečitelý přes ocr, jinak by jej google zabanovalo na věky).
abych nezapomněl, označením ctrl+a skutečně dole vyleze text, nevím proč skrytý. jen jsem kdysi četl že google za toto barevné skrývání stránku penalizuje, nevím co je na tom pravdy, ani nechápu důvod skrytí.

toho jsem se nevšiml - a ano, dotazovatel by měl ten text udělat viditělný (krom toho, že ta stránka opravdu neni SE optimalizvaná). Google si prej nestahuje css, tudíš některé neviditelné texty mu iniknout, nicméně tohle je udělané fontem nikoliv css a to google rozhodně neunika a imho penalizuje. Navíc ten text, by mohl bejt viditelnej - nijak obsah nepřekáží.

Jako každou jinou u tebe konkrétně:
- vyhodit ven gif, napsat TEXT, TEXT, TEXT a zase TEXT
- vyhodit raklamy od google - podle mě to nemůže mít zastak velkej výdělek
- vyhodit toplist
- uvodní logo napsat textem
- vyhodit zkrtý text
- vyhodit hodiny - podle mě by tam melo bejt neco jako logo - i kdyz ty hodiny jsou pekne, to je fakt
- chybí tam text třeba u "kontaktu" :- Zaujala- li vás naše nabídka dortů pro slavnostní příležiti, či prostě máte na nějaký ten dort chut....
- vyhodit u kontaktu ty velké gify a hradit menšími
-"<span class="header">svadobné torty</span>" - tohle má bejt pod H1/H2 nikoliv pod spanem
- dorty jensou "FUJ !!" - ale jsou to "neslušné dorty" - chceš aby Tě našli na slovo FUJ nebo na neslušné dorty?
- hezké "url" - tam to neni zlé, sice bych měl výhrady, nicméně v celé url je tort-svatebni, sice zvlastne poskladane, ale url to obsabuje, nicmene zlepsit by to slo
- proc sakra žádná z vnitřních podstránek nemá vyplněnej TITLE?
- kde je "site map"
- "Torty - Andrea" , nikoliv "Andrea - Torty" (vaha slov i podle toho kdere je prvni)
- malo textu, chybí i něco jako klíčové slovo tučně.
- klíčová slova která máš na stránce by jsi měl SECAKRA upravit korpus/marcipán - máš to vubec někde na stránce? Pochybuju.
- zmenšit velikost html souboru, vynechat mezery a jiné kraviny
- proč má uvodní stránka HEAD s deifinicí charcetu dvakrát???
Začal bych vyhozenim zkrytého textu, napsal bych delší popis produktu a vubec spoustu textu a upravil bych kličová slova .. to bych bral jako prioritu. Na strance neni skoro zadnej text - kdyby si tam mel dávat vtipy o dortech, tak tam proste musi bejt mnohem vice textu.

Jeden malej HINT: google rad určuje poměr mezi html velikosti a počtem textu, kterej je viditelnej - na uvodní stráne neni ani JEDNO SLOVO (kromě reklam) o jeji velikosti nemluvě ...

Sorry, ze jsem se do toho tak opřel, pokud jsi "jen spadnul" - a byl jsi předtim s místem spokojen, tak to neni horké a třeba stačí jen pár úprav. Nikdo nevrdi, ze je třeba všchno či velká část. :-)

Nevim, proč ale mam potřebu zde připomenout statistiku, která mluví jasně : 10místo na první straně má menší návštěvnost než 1 místo na straně druhé (11. celkem) :-p