Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem NTFS

Prosim vás mám disk NTFS a mám na něm Windows XP a potřeboval bych na tenhle disk nainstalovat i starší Win98. Půjde to na NTFS? Nebo musim nějak převádět na FAT32? A chci mít na PC oba systémy

Tak daj link na nejaky ktory rozdeli disk bez straty dat a je freeware alebo plne funkcny shareware. Myslim ze mnoho ludi zaujimaju take freeware programy. Ja osobne som zatial narazil len na platene a aj tie su nahouby (mozne riziko posahania dat), podla mna je rozumnejsie mat data (vcetne image OS oddielu) zalohovane mimo HDD a potom nemam problem prerozdelit si disk ako chcem a potom nakopirovat OS oddiel a data nazad na HDD.