Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem problém s emailem-seznam

Dobrý den,
mám problém s emailem-seznam.cz. Úvodní str. je asi v pořádku,ale při otevirání mailu vyskočí:
Chyba 500 - Interní chyba systému
Při provádění Vašeho požadavku došlo k této chybě:
Interní chyba systému

Tohle trvá skoro měsíc,nevím,kde je chyba,mám mnoho emailů,které nejsou přečtené,nemůžu je ani přeposlat na svou jinou adresu.
Používám win.xp home sp2.
Děkuji Vám za pomoc.

Existují v podstatě dva způsoby přístupu k mailové schránce - klasicky přes web a nebo přes klienta. Klient je program který se připojí ke schránce a maily stáhne a zobrazí. Podmínkou je, aby byl tento klient správně nastaven...
Chybu vám to zobrazí jen v jednom prohlížeči? Zkuste kdyžtak alternativní, třeba Firefox nebo Operu. Také může pomoci vyčistit cache prohlížeče, ale když neuvádíte jaký máte tak se těžko radí jak to udělat.

edit: Kurt byl rychlejší...:-)

mailový klient je PROGRAM na stahování pošty, nikoliv webová stránka s poštou :i:

Kdysi dávno, kdy počítače ovládali jen povolaní IT soudruzi, se pošta četla pomocí poštovních klientů (ty dnes zastupují např. The Bat!, Thunderbird, Outlook, Eudora, Pegasus Mail apod.). Silnější nátury používaly Telnetu.

V dnešních dekadentních dobách se pro čtení pošty používají tzv. webové aplikace (tj. uživatelé přistupují ke schránkám pomocí webu), což má kromě malého pozitiva přístupnosti odkudkoliv i několik zásadních nedostatků, jako je nespolehlivost, nízká rychlost, nulový komfort, potíže s konektivitou.