Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Instalace OS

Máte někdo zkušenost s instalací operačního systému ( windows XP / windows 98 SE ) na notebook, který nemá integrovanou CD mechaniku? Zkoušel jsem připojit pevný disk 2,5" z notebooku přes redukci do stolního PC, abych nahrál spouštěcí souboury a obsah CD Win 98, ale nepovedlo se mi disk připojit, navíc se ani nerozeběhne při připojení pouze ke zdrojovému kabelu. Může to být tím, že pevný disk z Notebooku má 0,7 A/5 V a jiný disk 2,5" z notebooku, který měl 1A/5 V se mi povedlo připojit bez problému. Přitom v notebooku disk 2,5" 0,7A/5V běží bez problému a je naformátovaný FAT 32. Konkrétně se jedná o notebook Fujitsu-Siemens lifebook 2630. Nevím, jak bych obsah bootovacího CD win 98 dostal na pevný disk. V bootovacím jmenu notebooku lze jen nastavit boot buď z pevného disku nebo diskety ( jiná možnost..síť nebo CD-ROM není k dispozici ). Jak byste postupovali vy? Dík za radu.

první bych to zkusil připojit do jiného počítače, disk rozdělil na dvě části /jedna musí být fat32/ a nakopíroval na něj instalačku winxp nebo win98. potom bych tento 2,5disk nechal v jiném počítači jako jediný nastartoval (win98-spuštěcí disketa) a spustil instalaci v adresáři kde je instl cd nakopírované. xp se spouštějí příkazem winnt.com při prvním restartu pc vypnout a dát hdd do ntb kde by instal měla dojet