Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zamrzanie PC

Už som tu raz pisal ale nedostala sa mi ziadna odpoved tak pisem znova vsetko v jednom prispevku

mám problém keď hrajem hru tak sa mi stáva že mi sekne PC ale tak že zvuk sa seka tiež a mne neostáva nić iné ako resetnut PC

Zostava:
grafika : Nvidia GeForce 9600GT 512MB
procesor: intel core 2 Duo E8200 2,66 GHz
zdroj: maxpower 500W
RAM: 4GB DDR2 800MHz
HDD 250GB
MB: MSI P965 Neo-F v.2

Teploty sú v normále ale vo všetkých meračoch mi ukazuje teplotu dosky 78°C ale an dotyk nieje horuca a pisal som si s jedným človekom ktorý má tu istú a tiež mu ukazuje túto teplotu. Mám 2 ventilátory a myslel som že mi to robí kvôli teplote tak som dal k skrinke ešte jeden ventilátor čo je do zásuvky a robý to stále.
Najviac mi to robí pri starších hrách?
Včom to je? Je to vtej teplote alebo OS alebo v HW?

Za skorú odpoveď ďakujem

Zkus napřed test RAM - MemTest86+, GoldMemory nebo si rovnou stáhni
UltimateBootCD, kde jsou testy všeho možného:

http://www.stahuj.centrum.cz/utility_a_ostatni/syst emove_nastroje/ostatni/ultimate-boot-cd/

Zkus test grafiky i zvuku v DirectX: Start - Spustit - dxdiag (odentruj).
Co test v 3DMarku ve smyčce, zatuhává komp nebo se trhá zvuk?

download

Když se ti bude v některém z těch testů něco sekat,
tak je asi něco špatného s železem. Máš-li integrovanou zvukovku,
vyzkoušej nějakou do slotu PCI. Spíše bych pořádně prověřil teploty procesoru
a grafiky, je grafika napájena podle návodu? Značce zdroje Maxpower bych zrovna
moc nevěřil, vlastně bych mu nevěřil vůbec. Můžeš si půjčit jiný?
Nakonec můžeš zkusit nějaký méně náročný OS typu W2000 SP4, máš-li jiný volný HDD.

Tak nejako mi nedáva zmysel to načo som teraz prišiel

Hrajem naprv call of duty 2 zapnem si multiplayer a po cca 10 min to sekne.
Ked to zapnem znova sekne to skorej ale zapal som si singleplayer hrajem cez hodinu a nič sa nestalo ako je to možné?
A nerobí mi to žiadna hra keď hrajem SP ale keď zapnem Mp tak mi to sekne.Hlavne to call of duty 2 call fo duty 4 mi seka malo krat
Prečo?