Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zamrzanie PC

Už som tu raz pisal ale nedostala sa mi ziadna odpoved tak pisem znova vsetko v jednom prispevku

mám problém keď hrajem hru tak sa mi stáva že mi sekne PC ale tak že zvuk sa seka tiež a mne neostáva nić iné ako resetnut PC

Zostava:
grafika : Nvidia GeForce 9600GT 512MB
procesor: intel core 2 Duo E8200 2,66 GHz
zdroj: maxpower 500W
RAM: 4GB DDR2 800MHz
HDD 250GB
MB: MSI P965 Neo-F v.2

Teploty sú v normále ale vo všetkých meračoch mi ukazuje teplotu dosky 78°C ale an dotyk nieje horuca a pisal som si s jedným človekom ktorý má tu istú a tiež mu ukazuje túto teplotu. Mám 2 ventilátory a myslel som že mi to robí kvôli teplote tak som dal k skrinke ešte jeden ventilátor čo je do zásuvky a robý to stále.
Najviac mi to robí pri starších hrách?
Včom to je? Je to vtej teplote alebo OS alebo v HW?

Za skorú odpoveď ďakujem

Tak nejako mi nedáva zmysel to načo som teraz prišiel

Hrajem naprv call of duty 2 zapnem si multiplayer a po cca 10 min to sekne.
Ked to zapnem znova sekne to skorej ale zapal som si singleplayer hrajem cez hodinu a nič sa nestalo ako je to možné?
A nerobí mi to žiadna hra keď hrajem SP ale keď zapnem Mp tak mi to sekne.Hlavne to call of duty 2 call fo duty 4 mi seka malo krat
Prečo?