Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kniha o C# pro začátečníky

Dobrý večer.

Byl bych rád, kdyby jste mi doporučili nějakou dobrou literaturu o tomto programovacím jazyku (viz. nadpis). Prosím pište jen ty knihy, o kterých víte, že mi něco dají/jsou dobré, ne ty, které najdete během pár vteřin na googlu.

A kdyby jste věděli o nějaké pěkné webové stránce o tomto jazyku, tak to taky prosím napište. Nějaké znám, ale co kdyby že;-)

Díky mockrát.

C# 2005 jsem přečetl celou a podle mě jediné, co by měl člověk trochu znát jsou principy objektového programování. První kapitola se věnuje architektuře .NET a druhá základům C#, kde to začíná něčím jako hello world. Není to jen pro lidi kteří ještě nikdy neprogramovali a neznají základní paradigmata, jinak bych to snad doporučil i začátečníkům. Anglická verze se určitě dá stáhnout někde na P2P, tak se podle toho pak můžeš rozhodnout, jestli ti česká verze stojí zato.