Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Explorer.Exe mi bere 100% vyuziti CPU

Ahoj,

chtela bych poprosit o radu proc mi Explorer.exe bere 100% CPU, driv to nedelal, vir tam neni a udelala jsem i defragmentaci, ale proste treba kdyz si chci pustit film, tak se mi pc zasekne i treba na dvacet minut. Muzu tu aplikaci vypnout? nebo co se s tim da delat? ja jsem pocitacovy analfabet:(
Dekuji moc za jakoukoliv radu!!!
Jana

No dobre ze je plocha, ale na ploche sa ta nefunkcna prisera nesnazi robit nahlady videi, kedze tam ziadne nie su, takze nemam problemy so zasekavanim a 100%CPU od tej prisery :-)
Ja som len chcel upozornit dotazovatela na to ze je aj ina moznost, ze nemusi travit vecery riesenim problemov s nefunkcnou MS priserou.