Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem RSS - opravdu nemůžu dávat do XML souboru PHP příkazy?

Ahoj, tak jsem tu znova, chtěl bych si na moji novou verzi stránek udělat RSS kanál a tohle mi to nějak nežere:

<?xml version="1.0" encoding="windows-1250"?>
<rss version="0.91">
  <channel>
    <title>RSS stránek mrk-novak.ic.cz</title>
    <link>mrk-novak.ic.cz</link>
    <description>RSS kanál</description>
    <language>cs</language>

  <?php
  include "db.php"
  $uvodni = mysql_query("SELECT * FROM `articles` ORDER BY `id` DESC");

?>
    <?php

      while($row = mysql_fetch_array($uvodni))
      {
      ?>
    <item>
       <title><? echo $row['title'] ?></title>
       <link>mrk-novak.ic.cz/ukazclanek.php?id=<? echo $row['id'] ?></link>
       <description><? echo $row['preface'] ?></description>
    </item>
   </channel>
<?
}
?>
</rss>

Asi v XML souboru nemůžou být PHP příkazy, jak to teda je udělané na Poradně? Jenom stačí nastínit, kde co je. Díky za odpovědi.

V prvom rade posielaj správnu HTTP hlavičku Content-Type, takže zmeň text/html na text/xml. Ostatné chyby na teba potom povyskakujú samé.

Vlastný štýl je spravený pomocou XSLT, ale použije sa len v niektorých prehliadačoch (normálne prehliadače použijú svoj vlastný spôsob zobrazenia).