Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem úsporný režim Windows Xp

Ahoj, je to asi banalita, ale rodiče mají PC s Windows Xp a dělá to problém s uložením do úsporného režimu, když ho chci dát do úspornýho režimu tak to napíše ... probíhá příprava do úspornýho režimu, ale nic dalšího a pak pc zamrzne a nejde nic, musí se na tvrdo vypnout, nevíte co s tím???Díky předem

jak odpověděli předřečníci, to co někomu může připadat jako dlouho nainstalované windows, protože sám si je zase.. za měsíc, neplatí u jiných kterým windows bez problémů fungují léta.

pokud ani nedokážeš najít instalační cd windows (+ potřebuješ nálepku s "product key"), tak se přeinstalací zatím nezabývej.
buď dokážeš sám spustit msconfig.exe a povypínat blbosti, zbytečnosti, viry a spyware, nebo si k tomu někoho pozvi.