Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zmizel uživ. účet Power Users

Zdravim. V PC mám uživ. účet s oprávněním Users. Chtěl jsem ho změnit v uživatelských účtech (Spustit=>controluserpasswords2) na power users. Když jsem však dal vytvořit, vyběhla hláška, že danná skupina neexistuje, a účet najednou zmizel z přihlašovací obrazovky i z uživatelských účtů. Fyzicky však v PC pořád je, jak ho tedy opět zviditelním? Mám Win XP Home SP2

USERS, Power Users apod. jsou skupiny, ne účty.
Skupina "zmizela", protože jsi ji odstranil i přes varovani systemu.
V teto chvili můžeš účet přiřadit buď do skupiny USERS nebo ADMINISTRATORS přes pravou myš na Tento počítač / Spravovat / Místní uživatelé a skupiny / Skupiny
Vybereš si skupinu a přidáš nového člena.

Vrátit to můžeš jedním z následujících kroků:
- vrátit bod obnovení před dan, kdy jsi skupinu smazal
- spustit instalaci systému a na konci zvolit opravu instalace

xp home pozná len skupiny owners a users,nepozná a ignoruje[pokial sú umelo vytvorené] skupiny power users ,administrators,network administrators ap.Pokial chceš mať "vyššie" právomoci,vo wxp home si musíš svoj účet zaradiť medzi owners

Aj mne sa to stalo.
Prejdite do kľúča HKLM \ SOFTWARE \ Microsoft \ Windows NT \ CurrentVersion \ Winlogon \ SpecialAccounts \ UserList. Pre každého užívateľa, ktorého nechcete na prihlasovacej obrazovke vidieť, vytvorte DWORD premennú ktorú nazvite podľa jeho %Username% a nastavte ju na hodnotu 0. Ak daného užívateľa budete chcieť vidieť, vymažte jeho záznam alebo ho nastavte na hodnotu 1.Ak tam názov účtu, ktorý už existuje v PC,ale vy ho nevidíte nenájdete, tak ho tam vytvorte a priraďte mu hodnotu 1.