Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zmizel uživ. účet Power Users

Zdravim. V PC mám uživ. účet s oprávněním Users. Chtěl jsem ho změnit v uživatelských účtech (Spustit=>controluserpasswords2) na power users. Když jsem však dal vytvořit, vyběhla hláška, že danná skupina neexistuje, a účet najednou zmizel z přihlašovací obrazovky i z uživatelských účtů. Fyzicky však v PC pořád je, jak ho tedy opět zviditelním? Mám Win XP Home SP2

Aj mne sa to stalo.
Prejdite do kľúča HKLM \ SOFTWARE \ Microsoft \ Windows NT \ CurrentVersion \ Winlogon \ SpecialAccounts \ UserList. Pre každého užívateľa, ktorého nechcete na prihlasovacej obrazovke vidieť, vytvorte DWORD premennú ktorú nazvite podľa jeho %Username% a nastavte ju na hodnotu 0. Ak daného užívateľa budete chcieť vidieť, vymažte jeho záznam alebo ho nastavte na hodnotu 1.Ak tam názov účtu, ktorý už existuje v PC,ale vy ho nevidíte nenájdete, tak ho tam vytvorte a priraďte mu hodnotu 1.