Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem spotreba

nevite jak zjistim spotrebu pc? jestli musim vedet spotrebu kazdyho komponentu nebo zda existuje nejaky program na zmereni? dik

program to myslím nezměří ale wattmetr nebo jiný měřič ano

Verze pro machry a šílence:
Vemte normální ručičkový ampérmetr, zapojte do série s počítačem a zásuvkou, zapněte počítač a můžete měřit do aleluuja. Odečtěte ampéry a pak dle vztahu P=U*I vypočtete spotřebu Vašeho silikonového miláčka :-p

Před vyrobením takového přípravku na měření pečlivě přečíst vyhlášku o bezpečnosti s 230V(myslím že vyhláška 49 nebo 50, nejsem si jist).

Edit: kua zase pomalej