Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem kopírování souborů

Dobrý den, měla bych jeden dotaz. Mám 2 harddisky. Jeden v počítači a druhý externí. Už asi týden mi nejdou kopírovat nebo přesouvat soubory z disku v počítači, na ten externí. Co se s tím dá dělat? Jinak ten externí se zdá být v pořádku, jde z něho číst bez problémů atd. Děkuji za odpověď.

no je připojenej pře USB.
no jinak to kopiruju třeba z plochy ctrl+c a pak ctrl+v nebo pravym kopírovat a pak vložit.
a když tam ten soubor zkopíruju, tak má stejnou velikost jako ten původní, ale nejde otevřít a po ňáký době se zaseká plocha a pak s tim počítačem už nejde nic

Taky se mi to obcas stane, zatim mi vzdy pomohlo, kdyz jsem do prikazoveho radku na externim HDD napsal chkdisk /f, probehne checkdisk a po odpojeni a opetnem pripojeni uz kopirovani a otvirani funguje. Mam na svem externim HDD poskozenych 64 kB.