Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem kopírování souborů

Dobrý den, měla bych jeden dotaz. Mám 2 harddisky. Jeden v počítači a druhý externí. Už asi týden mi nejdou kopírovat nebo přesouvat soubory z disku v počítači, na ten externí. Co se s tím dá dělat? Jinak ten externí se zdá být v pořádku, jde z něho číst bez problémů atd. Děkuji za odpověď.

Taky se mi to obcas stane, zatim mi vzdy pomohlo, kdyz jsem do prikazoveho radku na externim HDD napsal chkdisk /f, probehne checkdisk a po odpojeni a opetnem pripojeni uz kopirovani a otvirani funguje. Mam na svem externim HDD poskozenych 64 kB.