Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem bux.to - hlidaji ip? lze smazat ucet?

Dobry den, kamarad je v bux.to a ptal se me jestli nevim zda je pravda ze hlidaji ip (tj. nelze udelat vic registraci na jednu ip)- to ja nevim, ptam se vas ale jestli to nevite + jestli to fakt hlidaj, tak co lidi se sdilenou ip?

Druha otazka je jestli pry jde nekde smazat ucet a zacit znova.

Dikes :puff:

Na jednu IP mozes zaregistrovat aj 5 uctov, len kazdy musi mat priradeny vlastny e-mail a takisto ucet u Alertpay, pripadne tu ich Mastercard kartu. Cize ak si sam vytvoris viac uctov, tak po case na to podla mna pridu, ak vytvoris ucet pre brata, sestru, rodicov atd, tak je to v ramci ich podmienok OK.
Pokial viem tak sa ucet zmazat neda.