Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Chybová hláška - Upravit informace o účtu

Ahoj, moje známa mi napsala, že má problém s hláškou, která ji vyskakuje na obrazovce. Já jsem ji nedokázal poradit, tak se obracím na Vás. Při práci na PC nebo při sledování filmů ji najednou naběhne tato hláška:
[http://img232.imageshack.us/img232/9775/beznzvumk7. jpg]
Je to asi něco s e-mailem, ale žádné heslo si prý něměnila. Nabíhá ji to každých 10 až 15 sekund.
Díky Mike17.

A co sa stane ked klikne na "zapomnel jste heslo"?

Nejaku aplikaciu tam ma, dialogy sa sami od seba nevykresluju (taku graficku kartu co si sama vymysla a vykresluje dialogy este nevynasli :))). Bud ma zrazu (samozrejme sa to stalo samo od seba :))) nastaveny outlook express (to je tusim sucast Win?) alebo sa jej do systemu nadrbal nejaky program odniekial automaticky (mozno aj zo seznamu) alebo to je nejaky plugin do IE apod. Musi zistit co to je, musi podat viac informacii (skusit kliknut na zapomnel jste heslo ze co nabehne, alebo nech sa pozrie do beziacich procesov ked je to okno vyskocene, ze ake procesy bezia, apod.)

doporučuju nevyplnovat heslo a nejprve zjistit co je postartu a odkud to pochází. Rozhodně bych tam to heslo nepsal, pokud nevíš k čemu to je. Pokud to vyskakuje často, bude to asi kotrola nějakého emailu po nějakém čase, hledal bych něco v trayikonkách

Ide o okno, ktoré patrí Avant Browseru. Avant Browser vôbec nepoužívam a ani nepoznám, ale predpokladám, že tento webový prehliadač obsahuje aj poštového klienta, ktorý sa pokúša sťahovať poštu v pravidelných intervaloch. Keď sa mu to nepodarí, tak to pre neho znamená, že "heslo bylo asi změneno" a treba zadať heslo ku e-mailovej schránke, ktorá je tam napísaná.

Takže svojej známej poraď, nech si poriadne nastaví poštového klienta v Avant Browseri, alebo nech ho vypne.