Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Virtual PC 2007 je prostě skvělý !

Právě ze srandy instaluju WinME na 64bitové vistě se 2jádrovým cpu s taktem skoro 4ghz - a vzpomínám na ty příkazy jako fdisk a format. Kvůli realističnosti a zvukovým dojmům jsem připojil i floppynu :-D Fakt to zkuste ze srandy si nahodit třeba Win98 nebon. Příští týden zkusím Ntýčka ty sem nenáviděl- do SP6.

Doporučuji hlavně pamětníkům Win95, Win 98 a WinMe - zdravím Fuenteho. Co já se těch osmiček a melounů nainstaloval.

http://www.microsoft.com/downloads/details.aspx?Fam ilyId=28C97D22-6EB8-4A09-A7F7-F6C7A1F000B5&display l ang=en
(anglicky, zdarma, 32 a 64bit verze)

P.S. Teď mi virtuální milénia nažrala floppynu tak sem ji vytáhl a zmáčkl nevirtuální hardwarový reset:-?8-)

VMWare pouzivam na virtualizaci hardware ( kdyz je potreba pro nejaky OS nebo jednoucelovou apploance specificky hardware ), virtualbox pro virtualizaci software, tedy je mi jedno, jaky je zelezo pod OS, nad kterym testuju aplikace,( Treba CiscoVPN a ruzne podobne IPSec-like VPN mam vyhradne ve virtualu ). VirtualPC nepouzivam, protoze nebezi na zadnem z mnou oblibenych a pouzivanych Operacnich systemech.