Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém zapínání notebooku.

Dobrý den mám problém.Jsem vlastníkem dost problémového a starého notebooku Asus L7300. Problém je v tom, že při zapnutí je slyšet jen ventilátor a nenabíhá systém. LCD je černej. Dioda zap/vyp svítí, dioda HDD taky a dioda napájení/baterie ne, přičemž vždycky při správném chodu NTB chodila. Dokážete poradit? Děkuji

V ntb je zřejmě něco odešlého. Základní desku asi nevyměníš ale jde zkusit do něj strčit jiný hdd, paměť nebo připojit externí monitor a tím zjistit jestli za tím nezapnutím nejsou tyhle "bižuterie". Oprava kdyby to byla špatná deska je finanční sebevražda a nevyplatí se- ale asi to ta deska bude. Jedině sehnat stejný jinak poškoženýntb třeba na aukru a slepit díly dohromady.

Je tam asi studenak, t.j. platio to iste co pisal uz MM_Tank. Zazracne tlacitko "opravit pokazeny notebook" neexistuje.

P.S. mozes ho skusit jemne deformovat, alebo ho pouzivat tak ako doteraz (nechat ho zahriat a potom vpynut/zapnut) az kym to uplne nezdochne (nebude sa dat zapnut ani po zahriati). Potom bud najst studenak a prepajkovat (s tym sa servis drbat nebude jedine nejaky bastler expert na el.tech) alebo to co pisal uz MM_Tank.