Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknutoVyřešeno Animace GIF ve Wordu

Ahoj
Potřeboval bych poradit,mám animované,hýbající se postavičky ve formátu GIF a potřebuju je dát do Wordu,tam se sice zkopírujou,ale jsou statické(stojí).Jak docílit toho aby se mi hejbali i ve Wordu?
Dík za rady.

Co??? Pravdepodobne to nepujde, protoze word je na dokumenty a ne na hybajici se saskarny :-/. Uz jsi nekdy videl na papire behat obrazky??
OMFG.

Ale staci jinak nastaveny outlook nebo word a hybat se nebudou :-( neni to univerzalni. Ano uznavam ze to zrejme jde.