Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto Linux Ubuntu Beryl

Ahoj.
Kupuju novej komp a jediný co nechávám je HDD (160GB) který nechci formátovat páč nechci o tolik věcí přijít.
Díly budou asi takovýhle:
procák: AMD Athlon 64 X2 4050+, 2,1GHz, s.AM2, Box
ramka: A-Data 2048MB DDR2 800MHz (2x1GB)
zdroj: CoolerMaster RS-380-PMSP, zdroj, 380W, PSU
motherboard s integr. grafikou: MSI K9AGM3-F, AMD 690V, VGA, sAM2, mATX

na disku sou XP professional.
ale proč píšu...
rád bych tam dostal taky jako vedlejší systém Linux Mandriva s funkcí Beryl 2.01 (ty grafický serepetičky)
XP bych měl na hry a Linux prostě na frajeření...
Myslíte že je to co chci možné?
Mít XP a nějak tam ještě dostat Mandrivu s Berylem bez toho že bych musel formátovat HDD?
Moc děkuju za rady;-)...

Ahoj, přesně tohle mě zajímalo :D a de. stahnout a instalátor pro MS Windows. Mám to na stejným disku jako XP taky professional SP2 a je to v pohodě. Při startu vyberu OS. Když chi akorát změnit OS přichodu PC musím resetovat.

Rekl bych ze po dvou letech uz to nejak vyresil. (rh)