Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nejde internet přes WiFi

Zdravím všechny,mám problém s WiFi na notebooku.Vyhledá WiFi připojí se ale když otevřu prohlížeč IE i FireFox nenačte stránku a někdy zahlásí žádné nebo omezené připojení...a to to kdysi chodilo bez problémů.Díky za rady.

Mám antivir Norton s firewallem.Firewall od Win je vypnutý.Předtím jsem nikde nic nenastavoval a chodilo to. Hlavně nevím jak ty IP adresy získat,je to veřejně přístupná síť v Nehvizdech. Jinde mi WiFi chodí aniž bych cokoli musel zadávat???