Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Zpomalení netu v určitou hodinu

Zdravím,mám dotaz....Poslední dva dny pravidelně od 11-21 hod. se mi výrazně zpomalí načítání stránek s prodlevou po kliknutí asi 6 sekund a dalším pomalým vykreslováním.PC jsem projel programem Spybot,Ad-Aware a Super Anti spywarem,ale nic nenašel.Navíc mi není jasné,proč to dělá jen v tomto časovém pásmu.Připojení mám ADSL neomezeně s modemem Zyxel.Volal jsem na O2,zkoušeli jsme spolu měření rychlosti,ale vše bylo v pořádku.Nevíte čím by to mohlo být?Žádné programy jsem předtím neinstaloval,prostě se to stalo z ničeho nic...Prohlížeč mám Mozilu...

Jsi si jisty, ze zpomaleni netu probiha v presne vtom casovem rozmezi?

Muzes si rychlost pravidelne merit treba zde: mereni-rychlosti kde si muzes vysledky ukladat a vytvorit si statistiku a tu nasledne pouzit pri reklamaci (neverim v uspech, ale za pokus to stoji).

Taky zkus odbreberkovat v nouzovem rezimu (Nod32, SuperAntiSpyware, Ccleaner )

O2 sice uz FUP nema, ale nahradil ho dumyslnejsi system "rizeni toku dat". Takze nektere stranky mouhou byt pomalejsi ( torrenty, rapidshare, hovori se i o youtube)

Jeste bych chtel dodat, ze pri jednani s O2 je treba byt durazny, neodbytny a nenechat si nakecat, ze prase je fialovy, jsou to totiz zmr*i ]:)

Jsem si jistý,že to probíhá v tomto čase,možná někdy něco po 11.hod.Jinak Fup mám stále zaplý,jak mi poradili na O2,že budu mít přednost před řízení toku dat a rychlost mi zůstane pořád stejná.Na operátora O2 jsem byl teda neodbytný,pořád mi tvrdil,že tu chybu mám v PC a ne oni.Kdyby mi zpomalení dělalo třeba pořád,tak bych tomu i věřil,ale že to dělá jen v čase co jsem napsal to mi jasný teda není.Ještě jsem se s tímto nikdy nesetkal.
Zapoměl jsem napsat,že můj PC běží od 7-23 hod.Má to nějaký vliv?Jak začne zpomalení,kliknu třeba na nějaký odkaz,neděje se nic a když se dívám na modem tak až po těch 6-ti sekundách začne poblikávat oranžová dioda a stránka se pomalu začne načítat.Mohlo by to být i modemem?Jenže po 21 hod. zase jede rychlost na plno,takže nevím...:-(

Zkus prikaz Tracert pro par internetovych adres. Ten prikaz ukazuje, pres jake servery tvuj pozadavk jde, vcetne zdrzeni na jednotlivych serverech.
Mel bys byt schopny zjistit, na kterych serverech po ceste ke zpozdeni dochazi a treba ziskas i argument pro jednani s O2.

Ukladat vysledek muzes pomoci presmerovani do souboru:
tracert pc.poradna.cz >C:\vysledek.txt
popr. postupne pridavani do souboru:
tracert pc.poradna.cz >>C:\vysledek.txt