Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem odisiel zdroj

caute, odisiel zdroj v pc - vysterlil jeden elektrolyt. Prezrel som zakladovku, pamet, grafiku, procesor . . .ziadne viditelne poskodenie. Npriek tomu pc nejde - hned sa zapne, nenabehne ani BIOS, ani nepipa, ani sa neda tlacitkom vypnut. zo skusenosti, co mohlo odist este najsor? procesor alebo doska?

Ano. Odpojit co jde. Disky, disketové jednotky, vytahat nepotřebné desky - nechat jen grafiku. Pak zkusit. Moc naděje však nedávám. Nechci strašit, ale přinesli nám počítač, ze zdroje to prej strašlivě řamplo. V čudu zdroj, základní deska, HDD, zvuková karta a zrovna připojený flash disk.