Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Prosím o pomoc s hrou Blitzkrieg Anthology

Ahoj, koupil jsem si hru Blitzkrieg Anthology a mám velký problém. Instalace ok, nastavení ok a jak pustím hru, nedá se to hrát. Je pekelně zrychlená, hlášky jsou jen kraťounké výkřiky. Pokusil jsem se nastavit rychlost na -9 a nepomohlo to. Nastavení kompatibility s WIN98/95 je bez efektu a aplikace patche to samé.. Mám to na notebooku Intel Centrino 1,8, 1,5GB RAM. nic extra rychlého, ale prostě to nejde nijak rozumně zpomalit.. Poradíte?:.(

No, mám XP SP3, zkoušel jsem patche které existují (dělá to to samé na dvou noťasích :.( )Ta rada s přepnutím na kompatibilitu je na stránkách dovozce té hry, ale nejde to ani s ani bez zapnutí.. Jestli mám 64bitový? mám XP profesional, to je vše co vím.. Takže asi tak :-/ ale stejně díky ;-)

já jen pro jistotu. Takové ty nejrůznější optimalizátory dělají víc škody než užitku.
Předpokládám, že notebook má všechno korektně nainstalované, veškerý HW, žádné konflikty ve správci HW.

Nějaký ten antivirus a antispyware taky proběhl? Sice nevím, jak by to mohlo způsobit zmiňovaný problém :), ale spíš jen tak pro jistotu...