Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Soutěž k programu AVG

Vyhlašuji soutěž o nejvtipnější poznámku k antivirovému programu AVG
a to u smutné příležitosti konce aktualiazací jeho free verze 7.5. ke 31.5.2008.
Neshánějte provaz, dávno je k dostání jeho vylepšená free verze 8.0. :))

ww.download

Výhrou jsou dva poukazy na libovolný film v Cinestaru, platné do 31.6.2008.

index.aspx

Soutěže se mohou zúčastnit i spoluautoři Poradny, ale nevyhrají nic. :-D
Vyhrazuji si právo posoudit všechny odpovědi naprosto neobjektivně a zcela tendenčně. :-p
Týden by mohl stačit, takže asi do 1.6. včetně.
Výherce mi bude muset prozradit svoji adresu.

Tož jsem se zvolil ze svého středu jako předseda poroty
a musím říci, že jste zvolili velmi dobře. Nejvíce se mi líbil MaSo dredík
a jeho vyšťouraný link na AZORovu příkrou reakci, vyhlašuji ho tedy za vítěze.
Tak trochu jsem se těšil na sžíravé připomínky k AVG, to mám rád,
ale zrovna moc jich nebylo. Ve středu ráno tento dred odlepuji.

No pokud viry.cz trosku sledujes, tak vis, ze testy ve VB uz nejsou brany nejak vazne, protoze je spis vyjimka kdyz v nich nekdo 100% nema. Podivej se na testy AV comparatives a AVG je v nich trosku jinde, ale to nepisu abych hanil AVG, ale proto, ze testum z VB uz taky tak nejak prestavam verit. Navic mam doma NOD-koupeny a na druhym pc KAV-koupeny a obcas je prohodim a porad 100% ohodnocovany NOD na VB jaksi po KAV nic nenachazi, za to KAV po NODu jo.