Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto Jak přepalovat hry na ps1

Prosímvás poradili by jste mi s touto věcí
Chctěl sem si stahnou hru do ps1 tak sem to udělal až se stáhla byly tam 4 soubory ve formátu sub,img,cue,ccd.
A jak mám ted pokračovat dál jaký formát mám vypálit na cédečko ?
a přes jaký program mám vubec vypalovat ???

Nevim jestli to ještě potřebuješ vědět ale napíšu ti podrobný návod jak to vypálit, na to používám Alcohol 120%, stáhneš ho třeba na stahuj.cz ale není free ale stihneš vypálit plno her pokud nebudeš jednu hru vypalovat po jedný dohraný (víš jak to myslim)
První se ujisti že máš hru na PS v nějaký složce kde máš jen tu hru kterou chceš vypálit.
A pokud máš stáhlej a naistalovanej Alcohol 120% tak ho spustíš a na levo máš ,,Vypálit image soubor,, klikneš na to a na pravo klikneš na ,,Procházet,, najdeš složku kde máš tu hru a klikneš 2x na soubor který má nejmenší velikost cca 1KB nebo na ten soubor klikneš jednou a dáš otevřít a pak dole klikneš na ,,Další,, dole v levo máš ,,Profil,, a tam vybereš ,,Playstation,, ale pokud ho tam nemáš tak nevadí, nastavíš si rychlost tu nejmenší kterou tam máš (na to nezapomeň, čím menší tím líp, nejlepší rychlost je 8x nebo méně), pak klikneš na ,,Start,, a je to :-)

PRO MCKAPCEK :
Ahoj,prosím Tě,mohl by jsi mi poradit,vytáhla jsem ze šuplíku PS1 pár her mi původních jede,ale chtěla jsem postahovat něco jinýho,jenže ať jsem dělala co dělala na cd jsem to dostala ale v PS mi to nenajelo :( skočila mi jen obrazovka s paměťovkou a cd ale cd se ani nehlo..šla jsem podle Tvého popisu a akorát jsem málem pokousala noťas :-D ...stáhla jsem si alcohol 120 a imgburn...netušíš kde mohu dělat chybu???Děkuji ;-) ...

Musím nesouhlasit...

Na pálené hry stačí jeden originální disk (černá spodní strana) a tzv. switch finta (metoda).
Po vložení originálního disku se zobrazí SONY logo, které přechází do loga PlayStation. V momentě, kdy nastává přechod mezi jednotlivými logy obraz "zčerná", a to je moment, kdy lze přehodit originální disk za Vámi vytvořenou kopii. Chce to trochu cviku, a je třeba počítat s tím, že každé CD nemusí být vypáleno správně. Čím nižší rychlost při vypalování, tím lépe. Samozřejmě za použití CD-R

Pozn.: Je třeba zajistit, aby byla "mechanika" PS1 otevřená. Buď můžeme odstranit víko nebo zarazit (např. párátkem, špejlí či sirkou) vnitřní mechanismus "eject" tlačítka (otevírání konzole pro vložení disku).

svého času, a to už je řadu let zpět, když ještě výrobce vypalovaček Teac něco znamenal a dělaly se testy kvality vypalování vypalovače a médií, jsem si něco přepálil pro PS1 tak softem CloneCD (nejsem si už jistý, jestli jsem to dělal taky Alcoholem), pomalou rychlostí, při failech je třeba taky vyměnit výrobce média, na samý závěr při failech bych hledal chybu ve vypalovačce

CloneCD jsem myslím nezkoušel ale mělo by to jít i tak, je hlavní aby se hry na PS1 vypalovaly rychlostí 8x nebo méně, jde to sice i větší rychlostí ale co jsem tak slyšel a četl tak nejlepší výsledky jsou při rychlosti 8x a méně.
Já třeba mám nejmenší rychlost myslím že 12x nebo 16x a jede to ale jednou za uherák se stane že se to sekne a možná je to tim a možná taky ne, jinak pokud chcete návod jak spouštět vypalované hry tak se koukněte na youtube, mě se to rozepisovat nechce a navíc by to možná většina nepochopila :-)