Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Jaká je hranice legálnosti skinování WinXP?

Ahoj, budu přeinstalovávat WinXP a chtěl bych si ho trošku graficky potunit(už mě nebaví ta hnusná bootovací obrazovka, zelené tlačítko start v kontrastu s modrou, bléééé)
Chtěl bych se zeptat, co můžu a co ne BEZ ztráty legálnosti licence:

1. BOOTOVACÍ OBRAZOVKA
Stáhl jsem si soubor ntoskrln.exe, je proti EULE nebo jak se to jmenuje nahradit přímo starý origoš soubor novým? Asi zvolím bezpečnější postup a to ten, že si takto pozměním boot.ini:

[boot loader]
timeout=30
default=multi(0)disk(0)rdisk(0)partition(1)\Windows
[operating systems]
multi(0)disk(0)rdisk(0)partition(1)\Windows="Billuv system" /fastdetect
multi(0)disk(0)rdisk(0)partition(1)\Windows="Pozmeneny Billuv system" /fastdetect /KERNEL=novyboot.exe

kde si přejmenuji nový soubor na novyboot.exe a hodím do složky System32. Restartuji počítač, vyberu si položku Pozmeneny Billuv system a vyzkouším, zda nabootuje. Pokud ano, odmažu první položku
Poruším tím nějak "smlouvu" o používání WinXP?

Dále co se stane, kdybych někdy ten soubor novyboot.exe smazal? Nabootuje mi to s normální obrazovkou nebo ne?

2. Skin WinXP
Asi blbá otázka, když si nahraju oficiální skin Royale Noir, tak bych neměl nic porušit

3. Přihlašovací obrazovka
http://www.zive.cz/Titulni-strana/Windows-XP-Jak-zm enit-vzhled-uvodni-obrazovky/sc-21-a-119692/defaul t .aspx
Mohu si dle tohoto návodu volně změnit přihlašovací obrazovku či nikoli?

To je snad všechno, kdyby se mi nějaký další tuning Windows líbil, zeptám se. Jde mi pouze o to, abyste mi řekli, zda je vše, co tu píšu legální. Díky za odpovědi.

Vytvarne umenie a ine rozmazane grcanice patria na stenu, do PC patri OS. Nie, nie je to to iste, ani to nema nic spolocne. OS ma mat sive okna a cierne pozadie, ptz dolezite je to, co je v okne, a nie ram okna. A OS sa ma spustit za 5sekund a po tichu, a nie o pol hodinu a potom hrat fanfary ze hura uz sa konecne spustil, podakujte slavnemu tvorcovi deBillovi ze sa nezacyklil :-)