Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zakládání game serverů

Mam hodně velký problém s hrama po netu. Dřív když jsem měl internet jen v jednom pc vedený přes kabelový modem tak jsem mohl vytvářet servery a všichni se ke mě mohli připojit, ted ale máme internet na výce počítačíš a do toho mího je internet přez router. Problém je že ve soro všech hrách když vytvořim server tak se ke mě nikdo nemůže připojit, třeba crashday když v něm vytvořim server tak se nikdo nepřipojí ale ve starcraft se připojí, proč? Plz odpověd co nejrychleji! => shagohod_of_mgs@yahoo.com
Zmena predmetu, pôvodne: !!!ZAKLÁDÁNÍ GAME SERVERŮ!!!
Odstránené opakujúce sa znaky. (los)

1. Myslite si, ze mate prednost pred kazdym.
2. Pouzivate (viacnasobne) vykricniky a kricite, zjavne bezdovodne.
3. Necitate pravidla poradne a ignorujete skutocnost, ze na mail sa odtialto odpovede neposielaju.
4. Zasekavaju sa vam niektore klavesy, tento problem je najvypuklejsi s klavesami "z", "i" a capslock.

Gratulujem. :))