Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zakládání game serverů

Mam hodně velký problém s hrama po netu. Dřív když jsem měl internet jen v jednom pc vedený přes kabelový modem tak jsem mohl vytvářet servery a všichni se ke mě mohli připojit, ted ale máme internet na výce počítačíš a do toho mího je internet přez router. Problém je že ve soro všech hrách když vytvořim server tak se ke mě nikdo nemůže připojit, třeba crashday když v něm vytvořim server tak se nikdo nepřipojí ale ve starcraft se připojí, proč? Plz odpověd co nejrychleji! => shagohod_of_mgs@yahoo.com
Zmena predmetu, pôvodne: !!!ZAKLÁDÁNÍ GAME SERVERŮ!!!
Odstránené opakujúce sa znaky. (los)

1. Myslite si, ze mate prednost pred kazdym.
2. Pouzivate (viacnasobne) vykricniky a kricite, zjavne bezdovodne.
3. Necitate pravidla poradne a ignorujete skutocnost, ze na mail sa odtialto odpovede neposielaju.
4. Zasekavaju sa vam niektore klavesy, tento problem je najvypuklejsi s klavesami "z", "i" a capslock.

Gratulujem. :))

se připojí, proč?

Protože tam to jde a v té druhé je to rozbité.
Jelikož se chováš tak, jako bys byl na světě pouze ty sám, řveš tu na nás, jako bychom byli nějací tví otroci, moc tady řešení takto zadaného dotazu neočekávej.
Na e-mail ti možná bude psát nějaká placená podpora výrobců. Zkus se zeptat na technické podpoře výrobců či prodejců té hry (budou chtít zákaznické číslo - najdi si fakturu).