Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Hledám program na tvorbu kvalitní fotky z videa

Potřebuji šikovný program který umí z videa udělat fotku, windows movie maker mi nestačí, moje kamera snímá video 3,1 megapix. a jedná se o formát DV AVI. Windows movie maker mi z tohoto videa udělá bohužel fotku jen na půl obrazovky, ale při přehrávání videa na celé obrazovce je video supr ostré. Potřebuji program který umí udělat fotky větší. Díky

Taky jsem byl donucen udělat několik fotek z videa. Po řadě pokusů se mi zdál použitelný tento postup: zachycení snímku v programu PowerDVD, vybraný snímek zvětšit a upravit v programu Photo Zoom Pro. Zde jenom změna rozlišení ze 72 na 150 - 300 dpi, změna velikosti metodou S-Spline XL, jemné doladění ostrosti 90, umělý detail 20, Edge a Detail boost 40 a 40. Není to žádný zázrak, ale vylepšení je patrné.