Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zálohování

Prosím neznali byste nejlépe free program pro zálohování ? Jde mi o to, aby záloha obsahovala přesně to, co v době zálohování na disku mám a nemusel bych vždy kopírovat celých 70 GB svého disku. Pokud použiju přírustkové(nebo inkrementální) zálohování, tak soubory smazané z disku budou v záloze stále.

Takže jsem si prošel pár prográmků(Cobian,B-cup XP, NTbackup) a přesně to, co chci, umí
jen placený Nero BackItUp (mám 1.2.0.50). Při aktualizaci zálohy v záloze odebere smazané soubory(samozřejmě přidá přibyvší). Při rozdílovém zálohování se v rozdílovém archivu objeví jen ty co přibyly, ale při obnovování zmizí i ty smazané. K obnovení je třeba jen jeden info soubor přiřazený k danému archivu(složce), ostatní si sám najde. Jediné, co neumí(a co umí Cobian) je manuální spuštění nastavené úlohy ..